MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Clubfåtölj 11554141
nr 1155 4141
Clubfåtölj
skinn
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
450 kr
måndag 15 januari 2018
kl 18:24:08
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
400 kr